Apie mus

 •  

  Pirmasis SEBO buvo sukurtas 1978 m., kad atitiktų aukštus profesionalų reikalavimus: naujoviškas, kruopštus, ergonomiškas ir ekonomiškas. Per labai trumpą laiką jauna įmonė SEBO Stein & Co. iš Velberto Vokietijoje tapo pasaulinės aukštos kokybės šepetinių dulkių siurblių rinkos lydere .

  SEBO reiškia technines naujoves ir pažangius detalius sprendimus. Daugelis SEBO idėjų tapo aukštos kokybės dulkių siurblių etalonu, pavyzdžiu , patentuota Airbelt apsauga nuo smūgių ir integruota rankinė siurbimo žarna SEBO vertikaliuose dulkių siurbliuose.

  SEBO dulkių siurbliai yra visais atžvilgiais optimizuoti kilimų ir kietų grindų valymo ir priežiūros įrankiai. Jie yra techniškai gerai apgalvoti ir sudėtingi, tvirtai pagaminti, lengvai naudojami ir funkcionaliai suprojektuoti. Aukštos kokybės gaminiai kuriami ir gaminami išskirtinai Velberte . Daugiau nei šeši milijonai parduotų dulkių siurblių įrodo puikų SEBO našumą.

  Šiandien SEBO dulkių siurbliai yra namuose ant  kilimo ir ant blizgančio parketo. Jie naudojami Baltuosiuose rūmuose Vašingtone, Bekingemo rūmuose Londone, Vokietijos Bundestage Berlyne ir pirmaujančiuose viešbučiuose visame pasaulyje – nuo ​​Tokijo, Keiptauno, Paryžiaus iki Las Vegaso ir Singapūro.

   

  SEBO dulkių siurbliai rekomenduojami alergiškiems žmonėms!

  Aukščiausios kokybės dulkių siurbliai namų ir profesionaliam naudojimui, pozicionuoti premium segmente. SEBO dulkių siurbliai, be grindų valymo, valo ir orą. Dulkės vis dažniau tampa alerginių reakcijų priežastimi ir didina astmos problemų. Todėl prietaisai, padedantys kovoti su šiomis problemomis, tampa vis paklausesni. SEBO dulkių siurbliai siūlo 3 pakopų filtravimo sistemą. Jį sudaro filtro maišelis, variklio filtras ir elektrostatinis išmetamųjų dujų filtras. Taip sukonstruota sandari sistema pasiekia labai gerus filtravimo efektus, o pučiamą orą švelniai išsklaido naujoviškas išmetamųjų dujų filtras. Būtent šią filtravimo sistemą įvertino ir SEBO dulkių siurblius rekomendavo „Britų alergijos fondas“ kaip tobulą produktą alergiškiems žmonėms.

   

  S klasės filtravimo sistema

  S klasės sistema (Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration) reiškia, kad filtras sulaiko mažiausiai 99,9 % 0,3 mikrono ir didesnių dalelių. Tokio efektyvumo filtrai dažniausiai vadinami HEPA filtrais (High Efficiency Particulate Air filter). Pagal Vokietijos standartą DIN 24184 ir atitinkamą Europos standartą PN-EN 779 reikalaujama, kad filtras sulaikytų nuo 0,3 iki 0,5 mikronų daleles 99,97 % lygiu, o tai atitinka filtro klasę EU12-S (H12) ir geriau (H13).

  SEBO dulkių siurblių atveju šis žymėjimas nurodo ne tik pačius filtrus, bet ir nurodo bendrą viso įrenginio skleidžiamo oro švaros lygį. „Britų alergijos fondo“ testai parodė, kad SEBO Anti Allergy Hospital Grade S klasės filtravimo sistemos efektyvumas 1 mikrono ir didesnėms dalelėms yra 100%, o tai reiškia, kad iš prietaiso nepateks dulkių dalelių, augalų žiedadulkių ar dulkių erkių alergenų. dulkių ar grybų ar pelėsių sporų.

  Siurbimas SEBO įrenginiu pasiekiamas su aukščiausios klasės filtravimu, nes naudojamos aukštos kokybės filtravimo medžiagos kartu su sandariu korpusu. Dėl to net mažiausios žiedadulkės lieka įstrigusios dulkių siurblio viduje. Kai filtro maišelis prisipildo, jį galima sandariai uždaryti dangteliu, o dulkių siurblio konstrukcija neleidžia jo naudoti tinkamai neįdėjus filtro maišelio ir variklio filtro.

  SEBO rūpinasi aukščiausia gaminių kokybe ir vadovaujasi aukštais etikos standartais bei rūpinasi natūralia aplinka.

   

  SEBO dulkių siurbliai pasižymi:

  • aukščiausios kokybės dizainu ir gamyboje naudojamomis medžiagomis
  • nuolatinis kokybės gerinimas
  • komponentai iš ES šalių
  • išbandndomas kiekvienas gaminys po surinkimo
  • S klasės filtravimo sistema
  • išskirtinė ir elegantiška išvaizda
  • ilgas tarnavimo laikas
  • profesionalus aptarnavimas Lietuvoje

   

  Sertifikatai