Poliravimo galva (9433SE)

 • Poliravimo galva (9433SE)

  Kaina 200 
  230  Sutaupykite 30 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Šiuolaikinis poliruoklis SEBO DISCO, suderinamas su keliais SEBO dulkių siurblių modeliais, yra puikus pasirinkimas, kad jūsų kietos grindys būtų švarios ir atrodytų puikiai. Po poliravimo grindys yra lygios, todėl jas lengviau ir ilgiau išlaikyti nepriekaištingą būklę, taip pat išgauname ilgai išliekantį, intensyvų blizgesį.

  Dulkių siurblys pašalina poliravimo metu susidariusius nešvarumus (dėl permatomo siurbimo kanalo naudojimo galime stebėti jo darbo efektyvumą), o poliruoklis, besisukantis 2000 aps./min. greičiu, suteikia valomam paviršiui intensyvų blizgesį. Rezultatas – itin blizgios ir švarios grindys, nenaudojant chemikalų.

  Poliruoklis SEBO DISCO automatiškai nustato optimalų patentuoto poliravimo disko aukštį virš valomo paviršiaus. Dėl sukimo momentu pagrįstos reguliavimo sistemos, diskas pakeliamas arba nuleidžiamas priklausomai nuo paviršiaus tipo, o tai garantuoja puikų valymo rezultatą. Dėl to SEBO DISCO poliruoklis yra visiškai saugus ir paprastas naudoti. Konstruktoriai taip pat pašalino galimybę mašinai staigiai apsisukti ir ištrūkti iš rankų. Skirtingai nuo tradicinių poliravimo mašinų, kurias sunku manevruoti, SEBO DISCO poliruoklis tokių problemų nesukelia. Dėl patogios Flex Neck jungties galite patogiai pasukti dulkių siurblį 90° vertikaliai ir 180° horizontaliai ir dėl to be vargo apsuksite baldus ir kitas kliūtis. Poliruoklyje SEBO DISCO yra du buferiai: žemesnis ir aukštesnis, todėl galite apsaugoti baldus ir sienas nuo pažeidimų ar įbrėžimų. Dėl lengvo naudojimo prietaisas idealiai tinka naudoti namuose.

  TAIKYTI DĖL:

  Medinės grindys su vandeniui atsparia danga
  Neapdorota arba alyvuota mediena
  Marmuras, granitas
  Linoleumas, kietas PVC
  TECHNINIAI DUOMENYS / PRODUKTO SAVYBĖS

  Spalvos:

  • GRAPHIT / tamsiai pilka [9435 SE]
  • CLASSIC / dramblio kaulo [9432 SE]
  • PLATINA / juoda [9433 SE]

  Darbinis plotis: 30 cm
  Automatinis disko aukščio reguliavimas
  Novatoriška, patentuota priežiūros diskų technologija*
  Greitis 2000 aps./min.
  Galia: 200W
  Patentuotas buferis
  Svoris: 3,9 kg

  Suderinama su:

  • SEBO Feliksas
  • SEBO Airbelt K3 Premium
  • SEBO oro diržas D4
  • (Modeliui AIRBELT D4 – norint naudoti poliruoklį Jums reikės prekės nr. 6441 – teleskopinis vamzdis su kabeliu)